"Linavos" prezidentu išrinktas Algimantas Kondrusevičius

Gegužės 9 d. Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ narių kongrese didžiausią vežėjų pasitikėjimą pelnė ilgametis asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius. Jis perrinktas dviejų metų kadencijai.

A. Kondrusevičius žadėjo tęsti pradėtus darbus, alternatyvių rinkų paieškas vežėjams ir stiprinti asociacijos veiklą. „Tikiu, kad išlaikysime aukštą vietą tarptautinių gabenimų rinkoje ir mums pavyks diversifikuoti vežimus pagal krovinių rūšis ir kryptis. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad „Linava“ šiandien yra viena stipriausių kelių transporto verslo asociacijų Rytų Europoje, o Lietuvos vežėjai žinomi ir gerbiami tarptautiniu mastu. 2004 – iais Lietuvai stojant į Europos Sąjungą turėjome dvigubai mažesnį vilkikų parką, o šiandien jis perkopė 27 tūkst. vilkikų. Radome naujų šalių ir rinkų, išmokome darbuotis įvairiausiuose Europos ir Azijos šalių regionuose“, - sakė jis.
 
Vežėjai gausiai dalyvavę Kongrese linkėjo prezidentui A.Kondrusevičiui įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir pateiktą veiklos programą.
 
Vežėjai išrinko ir naująjį asociacijos „Linava“ prezidiumą bei revizijos komisiją.
 
Prezidiumo nariais tapo įvairių šalies regionų įmonių vadovai:
 
Irina Stančinskaja (UAB „Stanvita“),
Dainius Abramavičius, Aldas Motiejūnas (UAB „Vantra“),
Valius Smaidžiūnas (UAB „Aiginta“),
Erlandas Mikėnas (UAB „Vedautos autotransportas“),
Artūras Rutkauskas (UAB „Solotransa“),
Vidas Augaitis (UAB „Vitransa“),
Julius Misiūnas (UAB „Ignolita“),
Vytas Bučinskas (UAB „Minjotra“),
Rimantas Martinavičius (UAB „Tauragės autobusų parkas“).
 
Į asociacijos revizijos komisiją išrinktos:
 
Aušra Mecelienė (UAB „Artūro transportas“)
Alicija Monkevič (UAB „Visla“).
 

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=1bebb986af&view=att&th=145e5948c2bc60ec&attid=0.1&disp=thd&zw&sz=w360-h240-p-nu