Nuotolinis valdymas – saugesnei ir efektyvesnei krovai

Krovinių pakrovimas ir iškrovimas užima daug laiko. „Volvo Trucks“ sukūrė „Work Remote“ – nuotolinį valdymo pultą, supaprastinantį krovos procesą. Šis sprendimas leis Transporto bendrovėms sumažinti operacijų sąnaudas ir pagerinti vairuotojų darbo sąlygas.

Laikas – pinigai, tai ne naujiena transporto įmonėms. „Krova - tai transporto sektoriaus sritis, kurios efektyvumas gali būti pagerintas. Norint įsitikrinti, ar krovinio svoris yra tolygiai paskirstytas, vairuotojas prekių krovimo metu turi kelis kartus įlipti į kabiną, kad prietaisų skydelyje patikrintų apkrovos indikatoriaus rodmenis. Kitos su krova susijusios operacijos - važiuoklės pakėlimas ar nuleidimas - taip pat atliekamos kabinoje.
Siekiant sutaupyti darbo laiko ir sumažinti kylančius rizikos faktorius, „Volvo Trucks" sukūrė „Work Remote". Naujasis prietaisas - tai nuotolinis valdymo pultas, kuriuo sunkvežimio vairuotojas gali valdyti visas funkcijas krovos proceso metu. Su „Work Remote" valdymo pultu įmanoma atlikti įvairiausius veiksmus: pakelti ir pažeminti sunkvežimio pneumatinę pakabą, įjungti galios nuėmimo įtaisą, reguliuoti variklio sūkius, išjungti sunkvežimio variklį ir užrakinti patį sunkvežimį. Reguliuoti kėlimo kraną ir siurblį bus galima ne tik valdymo mygtukais, esančiais prietaisų skydelyje, bet ir nuotolinio valdymo pultu.
Ne mažiau svarbu - valdymo pulte vairuotojas iškart gali matyti krovinio svorį ir jo paskirstymą tarp sunkvežimio ir priekabos ašių, tad krova tampa gerokai efektyvesnė.
„ „Work Remote" bus siūlomas kartu su naujosios „Volvo FH" serijos sunkvežimiais nuo 2013 m.