ALT 2013 – gegužės 10-12 dienomis

Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ duris atvers tryliktoji automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių paroda ALT 2013.

ALT 2013 – gegužės 10-12 dienomis
Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ duris atvers tryliktoji automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių paroda ALT 2013.
   „Litexpo“ praneša, kad kas antri metai rengiama paroda ALT – vienas populiariausių ir mėgiamiausių „Litexpo“ renginių, sutraukiantis ne vieną tūkstantį lankytojų. Šiemet beveik 17 tūkst. kv. metrų plotą užimsiančioje ekspozicijoje savo produkciją ir naujoves pristatys apie 70 automobilių verslo atstovų iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Šių šalių bendrovės siūlo ne tik naujus automobilius, bet ir įvairius aksesuarus, automobilių priežiūros tarnybų įrangą, padangas, eksploatacines medžiagas – alyvas, dažus kėbulams, aušinimo skysčius ir aibę kitokių mūsų vairuotojams reikalingų paslaugų. 
   Parodoje vyks ir seminarai bei diskusijos, kurių tema – ekonomiškas vairavimas. Nuo gruodžio 31 dienos įsitvirtinsiant reikalavimui mokyti jaunuosius vairuotojus ekonomiškai vairuoti automobilį, savo žinias gerokai anksčiau, jau ALT 2013 parodoje, pagilinti galės tiek pradedantieji ar mažą patirtį turintys vairuotojai, tiek save asais laikantieji.
   Automobilių sporto entuziastai apie sportinį vairavimą galės padiskutuoti su geriausiais Lietuvos lenktynininkais, pasisemti iš jų patirties, apžiūrėti sportinius automobilius, pabendrauti su jų savininkais.
   Parodos dalyviai lankytojams žada ne tik savo produkcijos pristatymų, bet ir pramogų: „Inter Cars“ komanda kvies ieškoti prizų automobilio rate, o „Bosh“ surengs viktoriną gudriausiems automobilių žinovams. Sumaniausieji diagnostikai, radę tam tikrus komponentus tikrame automobilyje, bus apdovanoti.
   Rengėjai neabejoja, kad daugiausia smalsuolių sutrauks naujausi „Fiat“, „Ford“, „Mazda“, „Mitsubishi“, „Hyundai“, „Renault“ ir kiti automobilių modeliai. Atskiroje ekspozicijoje bus galima apžiūrėti Lietuvoje sukurtus elektromobilius.
http://t.delfi.lt/_a?a=61249699