„Schmitz Cargobull“: plečiame techninio aptarnavimo tinklą

„Schmitz Cargobull“ techninio aptranavimo partnerių tinklas Lietuvoje pasipildė trimis naujais techninio aptarnavimo centrais. Aukščiausios kokybės techninio aptarnavimo paslaugas visoje šalyje dabar siūlo ir UAB „Scania Lietuva“, turinti savo padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Patikimas „Schmitz Cargobull“ partnerių tinklas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje leidžia krovinių vežėjams visada likti mobiliems ir ženkliai sumažina prastovų laiką. Specialiai apmokytas personalas teikia tik aukščiausios kokybės remonto ir techninės priežiūros paslaugas.

„Schmitz Cargobull“ techninio aptarnavimo partnerių tinklas dirba 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Pakanka paprasto skambučio ir klientui nedelsiant bus surastas artimiausias techninio aptarnavimo partneris. Jis informuos apie techninės pagalbos atvykimo laiką. Pokalbio metu bus nustatytas gedimas bei reikalingos atsarginės dalys. Gedimo atveju reikia registruotis nemokama techninės pagalbos kelyje telefono linija visoje Europoje:
 
 00800 24 CARGOBULL
 00800  24 227 462855

Arba, jei nėra GSM ryšio tinklo,
 +32 11 30 26 52 (mokama).

Jus sujungs su „Cargobull Euroservice“ koordinatoriumi, kalbančiu Jūsų gimtąja kalba. Būkite pasiruošę pateikti šiuos duomenis: važiuoklės numerį, gedimo vietą, įmonės telefono numerį ir adresą, vairuotojo pavardę ir mobilaus telefono numerį.                                       
„Schmitz Cargobull“ partnerių tinklo centrai vežėjams teikia ir kitas paslaugas:

·        Transporto priemonių nuvilkimas ir išgabenimas;
·        Techninis padangų, šaldymo įrangos, ašių, elektroninės ir elektros įrangos aptarnavimas;
·        Teisinis ir avarijų ekspertų konsultavimas;
·        Tarpininkavimas, prireikus pakaitinio automobilio ar pakaitinio vairuotojo.

Techninio aptarnavimo partnerį galima rasti interneto svetainėje www.cargobull.com. Skyriuje Paslaugos rasite “Schmitz Cargobull” techninio aptarnavimo partnerių Europoje internetinę paiešką.
 
www.komtrans.lt