Naujas „Kögel“ šaldytuvas

Tarptautinėje automobilių parodoje IAA Hanoveryje „Kögel“ pristatys naują šaldytuvą „Coll-Pur-Ferroquality“. Naujoji puspriekabė yra ženkliai lengvesnė už pirmtakes, tačiau turi geresnes oro cirkuliacijos bei izoliacijos savybes.

Rėmo integravimas į grindis sudarė galimybę sumažinti bendrąjį puspriekabės svorį apie 250 kilogramų, tad palengvinto varianto puspriekabės bendroji masė dabar yra tik 7 390 kilogramų. Grindų plotas sumontuotas iš vientiso aliuminio, tai užtikrina paprastą valymą ir palengvina specialios higienos reikalavimų maisto produktams laikymąsi. Naujos aliumininės grindys ne tik lengvesnės, bet ir padeda sumažinti triukšmo lygį pakraunant ir iškraunant krovinius iki 10 decibelų. Tuščiaviduriai profiliai grindyse turi tvirtinimo ąsas. Tai leidžia šaldytuvo kėbule gabenti ir kitus krovinius, pvz., popieriaus rulonus, užtikrinant jų tvirtinimo reikalavimus, būtinus saugiam krovinių gabenimui.
 
Kėbulas gaminamas iš specialaus putplasčio, kurį apsaugo plieno sluoksnis, iš vidaus klijuotas kieta PVC folija. Sienelių storis – nuo 45 iki 65 mm, stogo danga – 85 mm, grindų storis – 125 mm. Į vidaus sieneles integruotos skersinės kreipiamosios juostelės.
Klientų pageidavimu naujojoje „Kögel“ puspriekabėje montuojama „Climatex“ šaldymo sistema. Ji susideda iš specialios formos agregato ant priekinės kėbulo sienelės su angas turinčiais ortakiais. Naująją puspriekabę krovinių vežėjai galės įsigyti nuo šių metų rudens.
 
Tomas LABŽENTIS 
www.komtrans.lt