„Volvo Trucks“: nauja FH serija

„Volvo Trucks“ ruošiasi netrukus pristatyti du naujus sunkvežimius: „Volvo FH“ ir „Volvo FH16“. „Sunkvežimiai, kurie nugabens mus tolyn į ateitį“ - taip Claesas Nilssonas, „Volvo Trucks“ prezidentas, trumpai apibūdina naujos kartos FH ir FH16 modelius, kurie bus pristatyti jau netrukus.

Rugsėjo 5 d., trečiadienį „Volvo Trucks“ pristatys naujas „Volvo FH“ ir flagmano „Volvo FH16“ versijas. „Beveik du dešimtmečius transporto bendrovės rinkosi „Volvo FH“ serijos sunkvežimius dėl saugumo, efektyvumo ir aukštos kokybės. Pristatydami naująją seriją, ketiname tapti dar geresni visose trijose srityse“, – tvirtina „Volvo Truck Corporation“ prezidentas Claesas Nilssonas.
Siekdami užtikrinti naujo modelio atitikimą aukščiausiems reikalavimams, „Volvo“ specialistai, bendradarbiaudami su vairuotojais ir transporto bendrovėmis, atliko kaip niekad daug tyrimų. Rezultatas – modelis, atitinkantis šiandienos poreikius ir siūlantis sprendimus, kurių anksčiau niekas netaikė sunkvežimiuose. 
Vienas iš prioritetinių tikslų buvo sukurti sunkvežimį, pasižymintį geriausiomis rinkoje valdomumo savybėmis. Ar pavyko tai padaryti, akivaizdžiai atskleidė kaskadinis triukas, kurį atliko ėjimo aukštai ištemptu lynu pasaulio rekordininkė Faith Dickey. Ji perėjo lynu, ištemptu tarp dviejų 80 km/val. greičiu važiuojančių sunkvežimių.
„Mes viršijome savo pačių lūkesčius. „Volvo FH“ dabar yra labiau automobilis nei sunkvežimis vertinant pagal valdymo tikslumą ir kryptinį stabilumą,“ – sako „Volvo Trucks“ gaminių skyriaus vadovas Martinas Palmingas. Naujųjų sunkvežimių ypač tikslaus valdymo “kaltininkas” – priekinė pakaba: nauja nepriklausomos priekinės pakabos IFS sistema sunkiasvoriams sunkvežimiams su vairu kairėje pusėje padarys perversmą sunkvežimių pasaulyje. „Volvo FH“ su IFS pasaulyje pasižymės geriausiu manevringumu kelyje,” – tvirtina M. Palmingas. Nepriklausomos priekinių ratų pakabos dėka vieno rato judėjimas nedaro įtakos kito judėjimui, todėl važiavimas bus švelnesnis ir tolygesnis. Kadangi judesiai nėra perduodami nuo vieno rato į kitą, padidėja ir vairavimo tikslumas.
Premjera rugsėjo 5 d.
Pasaulinė premjera ir oficialus „Volvo FH“ serijos pristatymo renginys įvyks rugsėjo 5 d. 22.00 val. Lietuvos laiku Geteborge. Premjeriniai renginiai taip pat bus surengti Madride, Birmingeme, Paryžiuje, Roterdame ir Briuselyje. Be to, premjerą tiesiogiai bus galima stebėti internetu svetainėje www.volvotrucks.lt/fh.
Susidomėjimas pristatymo renginiu yra didžiulis. Anot C. Nilssono, to priežastys akivaizdžios: „Jau daugiau nei 15 metų „Volvo FH“ yra patikimas augimo garantas ne tik „Volvo Trucks“, bet ir transporto bendrovėms visame pasaulyje. Naujasis „Volvo FH“ ir toliau atliks šį reikšmingą vaidmenį. Tai novatoriškas sunkvežimis, kuriame daug dėmesio skiriama vairuotojui, o transporto bendrovėms leis dar labiau išplėsti gabenimų verslą. Tai sunkvežimis, kuris nugabens mus tolyn į ateitį.“
Filmą apie naujos kartos „Volvo FH“ serijos sunkvežimius žiūrėkite http://youtu.be/Yfdbp6YspjM
Filmą „The Ballerina Stunt“ apie kaskadinį triuką žiūrėkite www.volvotrucks.lt/fh
 
Nuotraukos:
 „Volvo Truck Corporation“ prezidentas Claesas Nilssonas
Nepriklausoma priekinės pakabos sistema
Faith Dickey pereina įtemptu lynu tarp dviejų 80 km/val. greičiu važiuojančių sunkvežimių
Taip anot "špioniškų" nuotraukų turėtų atrodyti naujasis "Volvo FH16".